Adauga un anunt

Anunturi noi

Cautare

Adaugă anunţul tău pe acest site. Pentru a adăuga un anunţ trebuie doar să dai click aici !

Cauţi un job full-time sau part-time?

Data publicarii: 17-01-2018, la ora 09:18:53
Numele de contact: Diana Pavel
Telefon:  0784275748
Judetul: Ilfov
Str, Nr, Localitatea: Bucureşti, România

CERINTE:

- persoana cu abilitati de comunicare

- disponibilitate minim 4 ore pe zi, pe perioada de desfasurare a proiectelor

- seriozitate, punctualitate, responsabilitate

- cunostinte operare PC

RESPONSABILITATI:

- Realizarea
sondajelor de opinie cu persoane fizice sau juridice prin telefon cu
respectarea instructiunilor de realizare a proiectului

BENEFICII:

- program de lucru flexibil (9-21)

- obţinerea unui venit corelat cu numărul de ore lucrate si
chestionare realizate,

- posibilitatea de promovare

- training-uri de specialitate

- bonus in functie de numarul de chestionare realizate

- bonusuri de fidelitate

- posibilitatea unui start in cariera alaturi de o echipa tanara

- posibilitatea de avansare.

Va asteptam sa ne cunoastem si sa faceti parte din echipa
noastra.

Telefon: 0784 275 748 / Mail:
diana.pavel@elqual.ro

Daca esti autorul acestui anunt si doresti sa modifici sau sa stergi acest anunt, da click pe link-ul urmator: Trimite-mi un email cu link-uri pentru a accesa si modifica anuntul

Acest anunt nu mai este valabil

Comentarii

Ro2.ro - Promovare si statistici web topd.ro Forum
SEO Romania Siteul muzicantilor din Romania. Negative si ritmuri pentru clape Roland, Korg, Yamaha  Director Web Romania - LinkWeb.ro - Adauga si site-ul tau Director Web - unLink.ro - Adauga si site-ul tau www.cere.ro Web-Links.ro
PRO Links Stats